Archiwum News Wydarzenia

24.10 | Kabaret NOWAKI – Za granicą żartu

Termin: 24 października 16:00
Bilety: 90 PLN

Sprzedaż biletów online:

Bilety również do nabycia w kasie Kinoteatru Rondo.
Informacje pod numerem: 56 620 01 79 lub 570 202 738

Koncert Kabaretu NOWAKI zaplanowany na 16 kwietnia, odbędzie się w nowym terminie. Zapraszamy na wydarzenie 24 października 2020 roku (sobota) o godzinie 16:00 do Kinoteatru Rondo.

Zmianie ulega data i godzina wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rząd, nr miejsca pozostaje ten sam).

Kabaret NOWAKI

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.